SAAS

[SAAS] Sekcja Ochrony Oficerów. Nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię. Klan zorientowany jest na ligę ESL, turnieje oraz kompanie. Bez małolatów.

Ogłoszenie



#1 2013-06-15 19:29:17

Apus87

Nowy użytkownik

Punktów :   

Apus87

Nazywam się Michał i żyję w Warszawie. Mam 26 lat, mieszkam z dziewczyną i nie mam dzieci więc mogę bluzgać w mikro ile wlezie (tylko nie wtedy, gdy dziołcha pójdzie spać).

W WoTa gram od listopada 2012 roku. Cenię sobie koleżeńską atmosferę i granie drużynowe. Lubię jak wchodzą trickshoty a nie lubię jak rozstawiający mówi niewyraźnie do mikrofonu

Poza graniem interesuję się finansami, ekonomią i motoryzacją (teorią i praktyką w postaci spontanicznego sprintu spod świateł i latania bokiem). Swoją pracę wykonuję z powołania więc poza grą można do mnie uderzać z dowolnym pytaniem z zakresu ubezpieczeń (życiowych i majątkowych), inwestycji i kredytów.

Masochistom polecam mój profil: https://www.facebook.com/mazurek.mike (btw: zdjęcia sugerują, że mam długie włosy ale to są bardzo stare zdjęcia :>)

W razie pilnej potrzeby tel kom: 609 354 713

Ostatnio edytowany przez Apus87 (2013-06-15 19:43:38)

Offline

 

#2 2013-07-04 21:31:14

amantes

Administrator

Punktów :   

Re: Apus87

gdzie byles jak bralem kredyt hipoteczny ?

Offline

 

#3 2015-07-15 16:31:42

sahabatarena

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Apus87

I love the news and this article, thanks a lot min already provide only essential information.
coming dan view my web, tell me what your thing too: www.sahabatarena.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl